Złote Gody
50 lat temu ślubowali sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską". Dziś uroczyście świętowali pół wieku wspólnie przebytej drogi. W piątek 17 marca 2023 roku w sali Ośrodka Kultury w Rogoźnie cztery pary z naszej gminy obchodziły jubileusz Złotych Godów.
Szanowni Jubilaci:
Maria i Zygmunt Wierzbiccy,
Bogusława i Kazimierz Jabłońscy,
Maria i Jerzy Stachowiak,
Aniela i Przemysław Mańkowscy,
zostali wyróżnieni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odznaczenia wręczył Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski i Kierownik USC Izabela Lüdtke. Podczas uroczystości Jubilaci otrzymali także pamiątkowe dyplomy z życzeniami oraz bukiety kwiatów. Gromkie 100-lat odśpiewał Jakub Herfort, który po części oficjalnej umilił zebranym czas prezentując krótki recital piosenek o miłości.
Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków
oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Dębowych Godów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!