Tomasz Wędrowniczek po raz trzeci w Gminie Rogoźno
„Ludzie z wielką pasją mogą sprawić, że niemożliwe stanie się możliwe”
- to słowa które odzwierciedlają pasję do podróży i zawierania znajomości z włodarzami miast i gmin w całej Polsce pana Tomasza Pawłowskiego, znanego jako Tomasz Wędrowniczek.
W piątek 10 marca gościliśmy pana Tomka w naszym Urzędzie. To już trzecia wizyta zaprzyjaźnionego „wędrowca”, pierwszy raz mieszkaniec Gniezna odwiedził nas w 2015 roku, później w 2018, a w marcu przyjechał do Rogoźna pokonując prawie 600 km, z naszej partnerskiej gminy. Dzień wcześniej Tomasz Wędrowniczek gościł w Czorsztynie u Wójta Tadeusza Wacha. Podczas wizytacji w Rogoźnie Wędrowniczek spotkał się z Burmistrzem Romanem Szuberskim, odwiedził Strażników Miejskich oraz urzędników Urzędu Miejskiego. Uczestniczył także w spotkaniu z okazji Dnia Mężczyzny zorganizowanym przez urzędniczki naszego magistratu. Zwiedził Ośrodek Sportu i Rekreacji gdzie zjadł przepyszny obiad oraz odwiedził Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Po południu pan Tomasz ruszył w dalszą podróż, by realizować swoją niepowtarzalną pasję.
Gratulujemy tak pięknego hobby i zaangażowania w jego realizację. Podziwiamy Pana, że pomimo wielu trudności codziennie poszerza Pan swoje grono zaprzyjaźnionych osób i odwiedza kolejne urzędy.
Życzymy dalszych sukcesów , niezawodnego zdrowia i mamy nadzieję, że spędził Pan miło czas w naszym towarzystwie.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!