Urząd Miejski w Rogoźnie

Złote Gody

Ocena 0/5

50 lat temu ślubowali sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską". Dziś uroczyście świętowali pół wieku wspólnie przebytej drogi. W piątek 17 marca 2023 roku w sali Ośrodka Kultury w Rogoźnie cztery pary z naszej gminy obchodziły jubileusz Złotych Godów.

Szanowni Jubilaci:

Maria i Zygmunt Wierzbiccy,

Bogusława i Kazimierz Jabłońscy,

Maria i Jerzy Stachowiak, 

Aniela i Przemysław Mańkowscy,

zostali wyróżnieni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odznaczenia wręczył Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski i Kierownik USC Izabela Lüdtke. Podczas uroczystości Jubilaci otrzymali także pamiątkowe dyplomy z życzeniami oraz bukiety kwiatów. Gromkie 100-lat odśpiewał Jakub Herfort, który po części oficjalnej umilił zebranym czas prezentując krótki recital piosenek o miłości.

 

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków
oraz doczekania w dostatku i zdrowiu
Dębowych Godów.

Galeria zdjęć

dsc_2690_optimized dsc_2692_optimized dsc_2695_optimized dsc_2696_optimized dsc_2697_optimized dsc_2698_optimized dsc_2699_optimized dsc_2702_optimized dsc_2704_optimized dsc_2706_optimized dsc_2709_optimized dsc_2711_optimized dsc_2713_optimized dsc_2716_optimized dsc_2718_optimized dsc_2729_optimized dsc_2732_optimized dsc_2734_optimized dsc_2737_optimized dsc_2743_optimized dsc_2747_optimized dsc_2750_optimized dsc_2757_optimized dsc_2759_optimized dsc_2760_optimized dsc_2762_optimized dsc_2763_optimized dsc_2765_optimized dsc_2768_optimized dsc_2771_optimized dsc_2774_optimized
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności