Zakończono kolejne inwestycje współfinansowane przez Gminę Rogoźno i Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Przy Szkole Podstawowej nr 3 powstała nowoczesna bieżnia lekkoatletyczna, natomiast ogrody działkowe przy ulicy Długiej i Seminarialnej zostały otoczone nowymi parkanami. W czwartek 26 listopada Gminę Rogoźno odwiedzili Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jakub Rutnicki oraz Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski, aby zapoznać się z realizacją dofinansowanych inwestycji. Wraz z Burmistrzem Romanem Szuberskim, prezesami działek Panem Ryszardem Pawlakiem i Janem Lijewskim oraz Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie Iwoną Rzańską, ocenili jakość wykonanych prac i rozmawiali na temat kolejnych planów i potrzeb.








- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!