Urząd Miejski w Rogoźnie

Zakończono kolejne inwestycje współfinansowane przez Gminę Rogoźno i Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Ocena 0/5
Przy Szkole Podstawowej nr 3 powstała nowoczesna bieżnia lekkoatletyczna, natomiast ogrody działkowe przy ulicy Długiej i Seminarialnej zostały otoczone nowymi parkanami. W czwartek 26 listopada Gminę Rogoźno odwiedzili Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jakub Rutnicki oraz Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski, aby zapoznać się z realizacją dofinansowanych inwestycji. Wraz z Burmistrzem Romanem Szuberskim, prezesami działek Panem Ryszardem Pawlakiem i Janem Lijewskim oraz Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie Iwoną Rzańską, ocenili jakość wykonanych prac i rozmawiali na temat kolejnych planów i potrzeb.
 
 
 
 
 
 
 
Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją, drzewo, buty i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności