Wizyta Posłanki na Sejm Pani Marty Kubiak
Na zaproszenie sołtys Ewy Wysockiej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Studzieńcu, Gminę Rogoźno odwiedziła Poseł na Sejm RP pani Marta Kubiak. Podczas spotkania Mieszkańcy sołectwa zapoznali panią Poseł z najważniejszymi problemami oraz zwrócili się z prośbą o zainteresowanie problemem poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej na odcinku Studzieniec – Rogoźno. Jest to droga zaplanowana przez powiat do przebudowy wraz ze ścieżką pieszo – rowerową. Podczas wizyty pani Poseł odwiedziła również Liceum Ogólnokształcące w Rogoźnie i zapoznała się z potrzebami szkoły, w tym pilną potrzebą poprawy bazy sportowej. Wizyta zakończyła się spotkaniem w siedzibie UM z burmistrzem i przewodniczącą Rady Powiatu.






- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!