Walentynkowa zabawa
Już za nie cały tydzień Walentynki i z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Rogoźno do zabawy podczas której możecie pokazać jak kochacie swoich bliskich oraz nasze miasto. Wszystkie szczegóły dostępne są poniżej.
Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest podanie w emailu zgłoszeniowym informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku przez Urząd Miejski w Rogoźnie w celu prowadzenia Zabawy Walentynkowej".
(Aktualizacja 21.02.2023r.)
Dziękujemy za udział w naszej zabawie, a poniżej prezentujemy zdjęcia osób, które zaprezentowały to jak kochają Rogoźno.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!