Urząd Miejski w Rogoźnie

Walentynkowa zabawa

Ocena 0/5

Już za nie cały tydzień Walentynki i z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Rogoźno do zabawy podczas której możecie pokazać jak kochacie swoich bliskich oraz nasze miasto. Wszystkie szczegóły dostępne są poniżej.

walentynki Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest podanie w emailu zgłoszeniowym informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku przez Urząd Miejski w Rogoźnie w celu prowadzenia Zabawy Walentynkowej".


(Aktualizacja 21.02.2023r.)

Dziękujemy za udział w naszej zabawie, a poniżej prezentujemy zdjęcia osób, które zaprezentowały to jak kochają Rogoźno.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności