Urząd Miejski w Rogoźnie

Tomasz Wędrowniczek po raz trzeci w Gminie Rogoźno

Ocena 0/5

„Ludzie z wielką pasją mogą sprawić, że niemożliwe stanie się możliwe”

- to słowa które odzwierciedlają pasję do podróży i zawierania znajomości z włodarzami miast i gmin w całej Polsce pana Tomasza Pawłowskiego, znanego jako Tomasz Wędrowniczek.

W piątek 10 marca gościliśmy pana Tomka w naszym Urzędzie. To już trzecia wizyta zaprzyjaźnionego „wędrowca”, pierwszy raz mieszkaniec Gniezna odwiedził nas w 2015 roku, później w 2018, a w marcu przyjechał do Rogoźna pokonując prawie 600 km, z naszej  partnerskiej gminy. Dzień wcześniej Tomasz Wędrowniczek gościł w Czorsztynie u Wójta Tadeusza Wacha. Podczas wizytacji w Rogoźnie Wędrowniczek spotkał się z Burmistrzem Romanem Szuberskim, odwiedził Strażników Miejskich oraz urzędników Urzędu Miejskiego. Uczestniczył także w spotkaniu z okazji Dnia Mężczyzny zorganizowanym przez urzędniczki naszego magistratu. Zwiedził Ośrodek Sportu i Rekreacji gdzie zjadł przepyszny obiad oraz odwiedził Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Po południu pan Tomasz ruszył w dalszą podróż, by realizować swoją niepowtarzalną pasję.

Gratulujemy tak  pięknego hobby i zaangażowania w jego realizację. Podziwiamy Pana, że pomimo wielu trudności codziennie poszerza Pan swoje grono zaprzyjaźnionych  osób  i  odwiedza  kolejne  urzędy.

Życzymy dalszych sukcesów , niezawodnego zdrowia i mamy nadzieję, że spędził Pan miło  czas  w  naszym  towarzystwie.

Zdjęcie przedstawia panów pracujących w Urzędzie Miejskim, którzy spotkali się z okazji Dnia Mężczyzny i z wizytującym Gminę Rogoźno panem Tomaszem Pawłowskim znanym jako Tomasz Wędrowniczek.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności