Szkolenie dotyczące NGO
Wczoraj 20 listopada w Rogozińskim Centrum Kultury odbyło się szkolenie dla organizacji pozarządowych dotyczące zasad tworzenia projektów i przygotowania ofert konkursowych pożytku publicznego. Spotkanie otworzył Burmistrz Rogoźna, który opowiedział o swoim doświadczeniu w prowadzeniu NGO, a następnie szkolenie wraz z warsztatami poprowadził Paweł Wojciechowski z Centrum PISOP. W spotkaniu i przekazaniu swojej wiedzy i doświadczeń wzięli również udział Sekretarz Gminy Rogoźno Blanka Gaździak oraz Jarosław Dolatowski zajmujący się pożytkiem publicznym w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!