Urząd Miejski w Rogoźnie

Szkolenie dotyczące NGO

Ocena 0/5

Wczoraj 20 listopada w Rogozińskim Centrum Kultury odbyło się szkolenie dla organizacji pozarządowych dotyczące  zasad tworzenia projektów i przygotowania ofert konkursowych pożytku publicznego. Spotkanie otworzył Burmistrz Rogoźna, który opowiedział o swoim doświadczeniu w prowadzeniu NGO, a następnie szkolenie wraz z warsztatami poprowadził Paweł Wojciechowski z Centrum PISOP. W spotkaniu i przekazaniu swojej wiedzy i doświadczeń wzięli również udział Sekretarz Gminy Rogoźno Blanka Gaździak oraz Jarosław Dolatowski zajmujący się pożytkiem publicznym w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie.

Galeria zdjęć

DSC_0555 DSC_0556 DSC_0557 DSC_0558 DSC_0561 DSC_0564 DSC_0565 DSC_0566 13c93e9f-4b09-4ac6-ba7e-03dbd6b8dc1b
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności