Dziś w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie mieliśmy przyjemność gościć Marię Budkę

Podczas finału Miss Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu Maria zdobyła tytuł III Wicemiss Województwa Wielkopolskiego.
To ogromny sukces i wielki powód do dumy dla całej naszej gminy!
Maria godnie reprezentowała Rogoźno, pokazując wdzięk, klasę i determinację.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, spełnienia marzeń oraz wielu pięknych chwil na dalszej drodze!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!