Urząd Miejski w Rogoźnie

Dziś w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie mieliśmy przyjemność gościć Marię Budkę

Ocena 0/5

Podczas finału Miss Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu Maria zdobyła tytuł III Wicemiss Województwa Wielkopolskiego.

To ogromny sukces i wielki powód do dumy dla całej naszej gminy!

Maria godnie reprezentowała Rogoźno, pokazując wdzięk, klasę i determinację.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, spełnienia marzeń oraz wielu pięknych chwil na dalszej drodze!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności