Wieczór pieśni patriotycznych
Tradycyjnie w czasie obchodów Święta 11 Listopada odbył się Wieczór Pieśni Patriotycznych zorganizowany przez Rogozińskie Centrum Kultury oraz Bractwo Kurkowe Rogoża. Wydarzenie rozpoczął koncert Kuby Blokesza – "Kaczmarski. 20 lat ciszy", który jak podsumował Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek, idealnie wprowadził w nastrój naszego Święta Narodowego. Po koncercie odbyło się coroczne wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przez wszystkich przybyłych mieszkańców naszej gminy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!