Urząd Miejski w Rogoźnie

Wieczór pieśni patriotycznych

Ocena 0/5

Tradycyjnie w czasie obchodów Święta 11 Listopada odbył się Wieczór Pieśni Patriotycznych zorganizowany przez Rogozińskie Centrum Kultury oraz Bractwo Kurkowe Rogoża. Wydarzenie rozpoczął koncert Kuby Blokesza – "Kaczmarski. 20 lat ciszy", który jak podsumował Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek, idealnie wprowadził w nastrój naszego Święta Narodowego. Po koncercie odbyło się coroczne wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przez wszystkich przybyłych mieszkańców naszej gminy.
 
 
 

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności