Złoty medal trafia do Rogoźna!
W ubiegły weekend (28-29 listopada) w Poznaniu, na APR Arenie Dębiec został rozegrany turniej Reiss Cup. Do rywalizacji przystąpiły drużyny w kategorii wiekowej B2 (2010-2011). Rozgrywki budziły wiele emocji wśród zawodników, a każde spotkanie przynosiło ogrom satysfakcji. Drużyna z miejscowości Rogoźno razem z trenerem Zbigniewem Chudzickim wywalczyła pierwsze miejsce na podium!
Turniej Reiss Cup przyniósł wiele sportowych wrażeń! Każda z grających drużyn dzielnie walczyła o miejsce na podium. Jednak najlepszym zespołem okazało się Rogoźno, drugie miejsce zajął Stęszew, a trzecie, równie cenne miejsce zdobył Poznań PSS. Cieszymy się, że każdy z zawodników, wykazał pełne zaangażowanie i chęć do gry. Ponadto MVP turnieju został Krzysztof Matoga z Rogoźna, a za najlepszego bramkarza uznano Igora Stroiwąsa ze Stęszewa.
Turniej Reiss Cup to magiczny czas dla zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa oraz możliwość nieustannego rozwoju. Wszystkie mecze były rozegrane na wysokim poziomie i wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród innych drużyn. Doceniamy każdy wysiłek włożony na boisku i wysyłamy gratulacje dla zawodników z Pniew, którzy wzięli udział w sportowych zmaganiach. Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia piłkarskich marzeń. Ponadto każdy, kto uwielbia lub chce rozpocząć sportową przygodę, może dołączyć do drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa w Rogoźnie, po to by trenować i odnosić wspólnie sukcesy!
Przez cały czas można przyjść na zapoznawczy trening i spróbować swoich sił podczas sportowych zajęć. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu: 782705289 lub skontaktować się poprzez email: a.wozniak@akademiareissa.pl


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!