Wielkopolski Zarząd Wojewódzki Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Poznaniu obradował w Rogoźnie.
W dniu 23 marca br. Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, wspólnie z Przewodniczącym RM w Rogoźnie Łukaszem Zarankiem uczestniczyli w posiedzeniu Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego Związku Kombatantów RP i BWP w Poznaniu, z udziałem Kombatantów Koła Rogoźno, które odbyło się w Muzeum Regionalnym im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie. Spotkanie poprzedziło złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem ku czci Powstańców Wielkopolskich oraz Żołnierzy i Ofiar II Wojny Światowej na Placu Powstańców Wielkopolskich w Rogoźnie. Zebrani po wyczerpaniu spraw statutowych zwiedzili muzeum, zapoznali się z historią naszego miasta oraz zaprosili rogozińskich Kombatantów na spotkanie w Poznaniu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!