Uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału Przedszkolnego w Tarnowie
W dniu 10 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału Przedszkolnego w Tarnowie.
Burmistrz Roman Szuberski dziękuje Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania nowych pomieszczeń dla naszych najmłodszych.
Szczególne podziękowania kieruje do Sołtysa Tarnowa Marka Promińskiego, który był równocześnie inicjatorem i wykonawcą remontu wraz z Mieszkańcami Sołectwa.
Zadanie to zostało sfinansowane ze środków budżetu Gminy Rogoźno oraz wsparte przez Ofiarodawców.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!