Turniej Tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Rogoźna
Szanowni Mieszkańcy, zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych Gminy Rogoźno na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Rogoźna, który odbędzie się 24 kwietnia br. Szczegóły na plakacie poniżej.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!