Szkolenie dla organizacji pozarządowych
Burmistrz Rogoźna, Łukasz Zaranek serdecznie zaprasza wszystkich Przedstawicieli organizacji pozarządowych do uczestnictwa w szkoleniu, które odbędzie się już 20 listopada br., w sali widowiskowej Rogozińskiego Centrum Kultury w Rogoźnie.
Poniżej umieszczone są linki do zapisów oraz informacja na temat przetwarzania danych osobowych
z którymi prosimy się zapoznać.
LINK do zapisów: https://forms.gle/Y24YUjHmHeYA7zeKA
RODO: https://forms.gle/TvxjmwnehJcPDtCY6



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!