Spotkanie z okazji Światowego Dnia Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych w PZERiI
W środę 15 maja 2024 w Sali widowiskowej Rogozińskiego Centrum Kultury odbyły się obchody Dnia Inwalidów oraz Osób Niepełnosprawnych połączone z Dniem Matki i Ojca zorganizowane przez Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Rogoźnie.
Na początek Prezes Zarządu Pani Wanda Witkowska powitała przybyłych gości: Burmistrza Rogoźna Pana Łukasza Zaranka, Przewodniczącego RM w Rogoźnie Pana Jarosława Łatkę wraz z małżonką, Kierownika GOPS Panią Ewelinę Kowalską, Radną Rady Powiatu Panią Renatę Tomaszewską oraz zaprzyjaźnionych z Oddziałem Państwa Wańkowiczów. Zebrani goście życzyli wszystkim członkom oddziału samych radosnych i pogodnych dni przepełnionych ludzką życzliwością oraz pełni zdrowia i dalszego spełniania swoich marzeń.
Następnie Pani prezes wręczyła pamiątkowe dyplomy członkom oddziału, którzy aktywnie uczestniczyli w Wielkanocnej Zbiórce Żywności dla najbardziej potrzebujących.
Na koniec po raz kolejny członkowie oddziału udowodnili, że wiek to tylko liczba i swoimi tanecznymi popisami na parkiecie mogliby zdecydowanie zawstydzić wielu młodych mieszkańców Rogoźna.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!