Spotkanie z Dyrektorami Szkół
W dniu dzisiejszym 23 maja 2024 roku, Burmistrz Rogoźna Pan Łukasz Zaranek spotkał się z dyrektorami szkół, przedszkoli oraz żłobka, by wraz z Dyrektorem Centrum Usług Wspólnych Panem Wojciechem Wasielewskim omówić bieżące oraz dotyczące najbliższej przyszłości sprawy związane z edukacją w placówkach podległych Gminie Rogoźno.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!