Spotkanie w Centrum Integracji Społecznej
W Centrum Integracji Społecznej odbyło się spotkanie z przedstawicielami Fundacji Pomocy Wzajemnej BARKA w sprawie rozwoju przedsiębiorczości społecznej i rozwoju istniejących w Gminie Rogoźno podmiotów ekonomii społecznej. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Pani Prezes fundacji Barbara Sadowska i Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski oraz kierownicy GOPS, CIS i Spółdzielni Socjalnej OPUS.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!