"Piramida Zdrowia" dla gminnych szkół
W piątek do gminnych szkół zostały rozdystrybuowane gry planszowe „Piramida zdrowia”. Otrzymane od Wielkopolskiego Kuratora Oświaty gry i filmy dydaktyczne są wsparciem realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Edukacji Narodowej zadania w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej, które polega na przygotowaniu materiałów edukacyjnych dotyczących edukacji prozdrowotnej dzieci i młodzieży. W szkołach podstawowych zostaną wprowadzone zajęcia o zdrowiu, które będą realizowane np. w ramach godzin wychowawczych. Gra „Piramida Zdrowia” będzie właśnie wykorzystywana podczas lekcji o zdrowiu.






- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!