Inauguracja RUTW 2021/2022
1 września w Sali RCK obyło się zakończenie Roku Akademickiego 2020/2021 oraz Inauguracja nowego – szóstego Roku Akademickiego Rogozińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość otworzyła Pani Prezes RUTW Krystyna Gromanowska, która powitała przybyłych członków oraz zaproszonych gości – Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Zaranka oraz Przewodniczącą Rady Powiatu Renatę Tomaszewską. Przedstawiciele władz samorządowych w swoim wystąpieniu w ciepłych słowach wyrazili swój podziw i uznanie zarówno dla zarządu RUTW za tak sprawne prowadzenie Uniwersytetu jak i wszystkich studentów za ich ciągle niegasnący głód wiedzy i chęci zdobywania nowych doświadczeń. Następnie zebrani goście, na prośbę Pani Prezes asystowali we wręczeniu dyplomów dla absolwentów minionego roku akademickiego. Cała uroczystość była przeplatana wspaniałymi muzycznymi występami grupy Marty Kaniewskiej.
Po występach Pani Prezes dokonała podsumowania minionego roku oraz opowiedziała o planach na najbliższe miesiące.
Po inauguracji roku 2021/2022, odbyło się walne zebranie członków RUTW, podczas którego wybrano nowy zarząd oraz członków komisji rewizyjnej.
Wszystkim studentom oraz władzy Rogozińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, życzymy wszelkiej pomyślności oraz nieustającego zapału do nauki w nowym roku akademickim.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!