Harmonogram Pracy Rady Miejskiej w lutym 2021
Szanowni Państwo
Zawiadamiam, że HARMONOGRAM pracy Rady Miejskiej w miesiącu lutym 2021 roku przedstawia się następująco:
1. 18 lutego 2021 roku godz. 1530 – sala nr 20 Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, ul. Nowa 2 – Komisja Rewizyjna.
Temat komisji:
- Kontrola działalności Straży Miejskiej.
2. 22 lutego 2021 roku godz. 1600 – sala nr 20 Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, ul. Nowa 2 - Komisja Gospodarki Finansów i Rolnictwa.
Tematy komisji:
- Stan utrzymania czystości i porządku w Gminie Rogoźno,
- Realizacja usług w zakresie oświetlenia dróg i miejsc publicznych w Gminie Rogoźno.
3. 23 lutego 2021 roku godz. 1600– sala nr 20 Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, ul. Nowa 2 – Komisja Spraw Społecznych Oświaty i Kultury. Temat komisji:
- Rozwój oświaty w Gminie,
- Funkcjonowanie Przychodni POZ na terenie Gminy Rogoźno.
Sesja Rady Miejskiej w Rogoźnie planowana jest na dzień 24 lutego 2021 r. (środa) o godz. 16.00 w sali Rogozińskiego Centrum Kultury przy ul. Wojska Polskiego 4 w Rogoźnie. Zgodnie z planem pracy tematem sesji będzie:
- Stan utrzymania czystości i porządku w Gminie Rogoźno,
- Informacja o aktualnej sytuacji w zakresie zimowego utrzymania dróg,
- Funkcjonowanie służby zdrowia w Gminie Rogoźno
- Stan dróg w Gminie Rogoźno i informacja o realizacji budowy obwodnicy Rogoźna.
Z poważaniem
Przewodniczący RM
Łukasz Zaranek


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!