Dzień Matki i Ojca w Kole Rofama Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
W środę 22 maja 2024 roku w Sali Widowiskowej Rogozińskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie członków Koła „Rofama” Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów zorganizowane z okazji Dnia Matki i Ojca oraz Światowego Dnia Inwalidy.
Na początku Prezes Koła Pani Teresa Czarnecka powitała wszystkich członków Koła oraz przybyłych gości: Burmistrza Rogoźna Pana Łukasza Zaranka, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie Pana Jarosława Łatkę, Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Ewelinę Kowalską oraz Radną Rady Powiatu Obornickiego Panią Renatę Tomaszewską. Następnie Pan Burmistrz oraz Pan Przewodniczący przyjęli z rąk Pani Prezes gratulacje wyboru na swoje stanowiska oraz życzenia dalszej owocnej współpracy na linii Gmina Rogoźno i Koło „Rofama”. W dalszej kolejności zaproszeni goście złożyli wszystkim członkom Koła życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz dalszej samorealizacji i spełniania swoich marzeń.
Po części oficjalnej jak zawsze przyszedł czas na zabawę w takt piosenek przygotowanych przez Pana Ireneusza Mazurka, podczas której Koło „Rofama” zaprezentowało swoje taneczne zdolności.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!