Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 05 marca 2024
Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
pochmurno
4°C

Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie

Ocena 0/5

W sobotę 25 listopada 2023 roku odbył się po raz pierwszy w Rogoźnie Bieg i Marsz Nordic Walking organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rogoźnie przy współpracy Enea Operator. Patronat nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. Zimowa aura nie rozpieszczała zawodników, ale mimo to wszyscy z uśmiechami wystartowali na trasę. W biurze zawodów uczestników przywitały wolontariuszki, wręczając każdemu numer startowy i pakiet ze słodką przekąską. Przed startem rozgrzewkę przeprowadziła Monka Chudzicka, natomiast sędziowie na czele z sędzią głównym Dariuszem Janeckim przygotowali liczną grupę maszerujących do zawodów w nordic walking. Szczegółowa instrukcja oraz podpowiedzi już na trasie biegu były dodatkowym plusem zawodów, szczególnie dla amatorów tej dyscypliny sportu. W zawodach udział wzięło 96 zawodników, w tym 18 biegaczy i 20 chodziarzy z naszej gminy. Nasi mieszkańcy pokazali się z jak najlepszej strony zajmując wysokie pozycje końcowe. Pierwszy na mecie zameldował się Paweł Kryszkiewicz z Gościejewa, a najszybszą zawodniczką biegu została Daria Jarysz z Parkowa. Pierwszymi zawodnikami marszu z Gminy Rogoźno byli Zbigniew Romanowski (miejsce 7 w kategorii mężczyzn) i Natalia Pietrowiak (miejsce 9 w kategorii kobiet). Na mecie na wszystkich uczestników czekał pyszny bigos i zupa grochowa, a czas umilił muzyczny akcent w wykonaniu Waldemara Wasili. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz organizatorom i zapraszamy na kolejne sportowe wydarzenia w naszej Gminie.

 

WYNIKI ZAWODÓW:
Bieg open kobiet
1. Daria Jarysz (Parkowo)
2. Kamila Otto (Oborniki)
3. Łucja Mucha (Rogoźno)
Bieg open mężczyzn
1. Paweł Kryszkiewicz (Gościejewo)
2. Bartosz Rozpłochowski (Sokokołowo Budzyńskie)
3. Kamil Maćkowski (Dziewcza Struga)
Marsz NW open kobiet
1. Iwona Maślanka (Śmigiel)
2. Danuta Rychlewska - Słodowa (Lubasz)
3. Sylwia Stelmaszyk (Chomęcice)
Marsz NW mężczyzn
1. Sebastian Rajewski (Piła)
2. Maciej Rudawski (Trzciel)
3. Grzegorz Rączka (Śmieszkowo)

 Szczegółowe wyniki z czasami znajdziecie na stronie:
https://foxter-sport.pl/bieg-i-marsz-nordic-walking...

Galeria zdjęć

Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 115 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 114 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 113 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 112 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 111 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 110 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 109 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 108 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 107 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 106 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 105 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 104 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 103 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 102 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 101 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 100 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 99 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 98 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 97 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 96 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 95 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 94 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 93 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 92 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 91 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 90 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 89 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 88 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 87 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 86 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 85 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 84 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 83 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 82 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 81 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 80 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 79 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 78 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 77 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 76 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 75 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 74 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 73 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 72 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 71 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 70 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 69 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 68 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 67 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 66 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 65 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 64 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 63 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 62 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 61 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 60 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 59 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 58 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 57 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 56 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 55 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 54 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 53 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 52 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 51 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 50 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 49 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 48 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 47 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 46 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 45 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 44 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 43 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 42 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 41 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 40 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 39 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 38 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 37 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 36 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 35 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 34 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 33 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 32 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 31 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 30 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 29 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 28 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 27 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 26 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 25 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 24 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 23 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 22 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 21 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 20 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 19 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 18 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 17 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 16 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 15 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 14 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 13 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 12 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 11 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 10 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 9 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 8 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 7 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 6 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 5 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 4 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 3 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 2 Bieg i Marsz Nordic Walking w Rogoźnie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.