Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 05 marca 2024
Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
pochmurno
4°C

Struktura organizacyjna

 

BIURO

NR TELEFONU

E-MAIL

BURMISTRZ - Roman Szuberski

25

 

roman.szuberski[a]rogozno.pl

ZASTĘPCA BURMISTRZA - Marek Jagoda

16

785-009-420

sekretarz[a]rogozno.pl

SEKRETARIAT BURMISTRZA – Adam Krajniak

26

785-009-429

sekretariat[a]rogozno.pl

RADA MIEJSKA W ROGOŹNIE - PRZEWODNICZĄCY RADY – Łukasz Zaranek

12

785-009-423

radamiejska[a]rogozno.pl

Informacja Urzędu, centrala telefoniczna - Marzena Nadolna, Jacek Wawrzyniak

Hol

785-009-402

marzena.nadolna[a]rogozno.pl

WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

KIEROWNIK - Roman Piątkowski

18

785-009-405

grunty[a]rogozno.pl

Gospodarka nieruchomościami – dzierżawy, podział - Iwona Ostrowska

19b 785-009-407 iwona.ostrowska[a]rogozno.pl
Gospodarka nieruchomościami – sprzedaż - Marta Olęderek marta.olederek[a]rogozno.pl
Dodatki mieszkaniowe, działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż alkoholu - Kamila Pierwoła kamila.pierwola[a]rogozno.pl
Numeracja budynków, gospodarka mieszkaniowa, wstępne projekty podziałów -  Bartosz Jarzyniewski 19a 785-009-406 bartosz.jarzyniewski[a]rogozno.pl
Planowanie przestrzenne, warunki zabudowy  - Joanna Furman joanna.furman[a]rogozno.pl
Plany zagospodarowania przestrzennego, decyzje o lokalizacji inwest. celu publicznego - Olimpia Jęchorek olimpia.jechorek[a]rogozno.pl

Referat Ochrony Środowiska

Kierownik referatu – Magdalena Skrzypek 17 785-009-025 magdalena.skrzypek[a]rogozno.pl
Decyzje środowiskowe, ochrona środowiska, wycinka drzew i krzewów -  Wiktoria Witt 785-009-409 wiktoria.witt[a]rogozno.pl
System gospodarowania odpadami -  Anna Niespodziana 785-009-408 a.niespodziana[a]rogozno.pl
WYDZIAŁ ROZWOJU GOSPODARCZEGO
KIEROWNIK - Dorota Ślachciak 21 785-009-418 dorota.slachciak[a]rogozno.pl
Referat Infrastruktury i Obsługi Inwestycji
Kierownik referatu – Marek Pilarski 24 785-009-456 marek.pilarski[a]rogozno.pl
Drogi, mosty, zajęcie pasa drogowego, oznakowanie dróg -  Rafał Szymański 785-009-416 rafal.szymanski[a]rogozno.pl
Infrastruktura techniczna, inwestycje, zamówienia publiczne -  Maria Domagalska 21 785-009-418 maria.domagalska[a]rogozno.pl

Referat Transportu, Komunikacji, Promocji i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Kierownik referatu – Jakub Dworzański  22 785-009-411 jakub.dworzanski[a]rogozno.pl
Utrzymanie zieleni gminnej, zamówienia publiczne - Amanda Grużewska-Winkel 785-009-415  amanda.gruzewska[a]rogozno.pl
Promocja Gminy, kultura fizyczna, sport 23 785-009-412  

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY I SPRAW OBYWATELSKICH

SEKRETARZ (Kierownik Wydziału) - Marek Jagoda 16 785-009-420 sekretarz[a]rogozno.pl
Z-ca Kierownika - Maciej Disterheft 15 785-009-419 org[a]rogozno.pl
Informatyk Urzędu – Michał Maślanka 14 785-009-422 informatyk[a]rogozno.pl
Pomoc administracyjna - informatyk – Norbert Michalski 785-009-417
Administrator systemów informatycznych – Kazimierz Lis 785-009-072
Kancelaria
Honorata Broniszewska, Anna Lis 15 785-009-421 um[a]rogozno.pl
Referat Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego
p.o. kierownik referatu - Wiesław Ptaszyński 13 785-009-428 zk[a]rogozno.pl
Ewidencja ludności - Irena Wojtkowiak 1 785-009-426 irena.wojtkowiak[a]rogozno.pl
Ewidencja ludności, ochrona przeciwpożarowa gminy - Sławomir Jamróz 785-009-453 osp[a]rogozno.pl
Prace porządkowe - Cezary Lűdtke   785-009-401  

Referat Wsparcia

p.o. kierownik referatu - Aleksandra Fajok 11 785-009-404 aleksandra.fajok[a]rogozno.pl szkolenia[a]rogozno.pl
Szkolenia, BHP - Monika Piątkowska monika.piatkowska[a]rogozno.pl
Archiwum zakładowe, punkt informacyjny Urzędu - Monika Musielak   785-009-067 monika.musielak[a]rogozno.pl
Punkt informacyjny Urzędu - Marzena Nadolna, Jacek Wawrzyniak Hol 785-009-402 marzena.nadolna[a]rogozno.pl
Rada Miejska w Rogoźnie – Anna Mazur (obsługa Rady Miejskiej) 12 785-009-423 radamiejska[a]rogozno.pl
Ochrona zdrowia, organizacje pozarządowe - Jarosław Dolatowski 13 785-009-424 prawo[a]rogozno.pl 
Sekretariat - Adam Krajniak 26 785-009-429 sekretariat[a]rogozno.pl
Goniec - Krzysztof Janus   785-009-404  
WYDZIAŁ FINANSOWY
SKARBNIK (Kierownik Wydziału) - Irena Ławniczak 3 785-009-430 skarbnik[a]rogozno.pl
Z-ca Skarbnika - Izabela Kaniewska 6 785-009-436 ikaniewska[a]rogozno.pl
Referat Podatków, Opłat i Egzekucji
Kierownik referatu – Elżbieta Kaniewska 5

785-009-434
elzbieta.kaniewska[a]rogozno.pl
Podatek od nieruchomości, rolny, leśny, od środków transportowych, dzierżawy, wieczyste użytkowanie, sprzedaż mienia, opłaty za odpady – Hanna Dębowska, Wanda Olędrowicz               

hanna.debowska[a]rogozno.pl
wolendrowicz[a]rogozno.pl

Wymiar podatków, rolny, leśny, od nieruchomości – Romana Linka, Roksana Barczak 4 785-009-431 romana.linka[a]rogozno.pl
roksana.barczak[a]rogozno.pl
Egzekucje – Natalia Kopaniarz 785-009-432 n.kopaniarz[a]rogozno.pl
Referat Budżetu i Finansów
Kierownik referatu – Marta Sierszchuła 2

785-009-437
marta.sierszchula[a]rogozno.pl
Księgowość budżetowa – Sebastian Krzyżanowski sebastian.krzyzanowski[a]rogozno.pl
Płace - Olimpia Walich 785-009-410 olimpia.walich[a]rogozno.pl
Księgowość budżetowa – Marlena Witkowska, Nicole Zielińska 6
785-009-457
marlena.witowska[a]rogozno.pl
nicole.zielinska[a]rogozno.pl
Środki trwałe, podatek VAT - Izabela Dworzańska i.dworzanska[a]rogozno.pl
KASA - Aleksandra Witkowska 7 785-009-435 kasa[a]rogozno.pl
URZĄD STANU CYWILNEGO W ROGOŹNIE
KIEROWNIK - Izabela Lűdtke 8b 785-009-403 izabela.ludtke[a]rogozno.pl
Z-ca Kierownika - Alina Jarocka 8a 785-009-425 alina.jarocka[a]rogozno.pl

STRAŻ MIEJSKA W ROGOŹNIE                             67 26-84-405

KOMENDANT - Jan Stępień SM 601-720-733 strazmiejska[a]rogozno.pl
Młodszy Inspektor Straży Miejskiej - Dariusz Ignasiak 785-009-452 dariusz.ignasiak[a]rogozno.pl
Młodszy Specjalista Straży Miejskiej - Żaneta Tomaszewska 785-009-453 zaneta.tomaszewska[a]rogozno.pl
Radca prawny
Ewelina Polkowska 13 785-009-024  ewelina.polkowska[a]rogozno.pl 
Piotr Płoszczyca 11 785-009-404  
Samodzielne stanowisko ds. kontroli i zabytków
Paweł Ohradka 23 785-099-001 pawel.ohradka[a]rogozno.pl 
Pełnomocnik ds. społecznych
Aleksandra Fajok 11 785-009-404 aleksandra.fajok[a]rogozno.pl

 

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.