Urząd Miejski w Rogoźnie

Zaproszenie na konferencję naukowo-społeczną

Ocena 0/5

„Radość bycia razem: Rodzina – Wspólnota – Odpowiedzialność”

>   22 sierpnia 2025 r. (piątek)
>   godz. 16:00–19:00
>   Rogozińskie Centrum Kultury

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rogoźnie, we współpracy z ruchami trzeźwościowymi, serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie poświęcone rodzinie, wspólnocie i sile trzeźwego życia. W programie m.in.: refleksyjne wystąpienia zaproszonych gości, poruszające historie uczestników wspólnoty AA oraz oprawa muzyczna i chwila wspólnej zadumy.

>   Wstęp wolny
ℹ️ Ze względu na charakter wystąpień, wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do osób dorosłych.

„Radość bycia razem: Rodzina – Wspólnota – Odpowiedzialność” konferencja GKRPA

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności