Urząd Miejski w Rogoźnie

Wianki 2021

Ocena 0/5

Sobota 26 czerwca była dniem pełnym wrażeń i wydarzeń. Po rozegranym w Ośrodku Sportu i Rekreacji Turnieju Piłki Nożnej, mieszkańcu mogli podziwiać kolejne sportowe zmagania. Tym razem na naszym wspaniałym jeziorze przy akompaniamencie idealnej (choć mało wietrznej) pogody rozegrano regaty organizowane przez Klub Żeglarski Kotwica.

Natomiast tuż po regatach siedziba Klubu Kotwica stała się świadkiem kolejnych niezwykłych wydarzeń. Zjawiły się tam bowiem trzy Rusałki wraz z orszakiem mieszkańców Rogoźna, które zostały powitane przez Burmistrza Romana Szuberskiego, Przewodniczącą Rady Powiatu Renatę Tomaszewską i Sekretarza Klubu Kotwica Paulę Binek. Tym spotkaniem Burmistrz oficjalnie otworzył sezon wakacyjny w naszej gminie życząc wszystkim mieszkańcom zdrowia, pomyślności oraz udanego wypoczynku. Po tym krótkim przemówieniu, Przewodnicząca Rady Powiatu wraz z Sekretarzem Klubu oraz Rusałkami dokonały symbolicznego puszczenia pierwszych wianków w stronę nadpływających łodzi pełnych naszych mieszkańców przybyłych by świętować powitanie lata. Na koniec przybyli mieszkańcy i goście mogli podziwiać paradę łodzi odbywającą się na naszym jeziorze, pobawić w takt żeglarskiej muzyki lub skosztować pyszności w Bistro pod Żaglami.

Galeria zdjęć

DSC_7294 DSC_7295 DSC_7298 DSC_7299 DSC_7300 DSC_7319 DSC_7322 DSC_7326 DSC_7328 DSC_7331 DSC_7345 DSC_7347 DSC_7349 DSC_7351 DSC_7352 DSC_7354 DSC_7356 DSC_7357 DSC_7358 DSC_7360 DSC_7361 DSC_7363 DSC_7364 DSC_7368 DSC_7369 DSC_7372 DSC_7374 DSC_7375 DSC_7377 DSC_7378 DSC_7379 DSC_7382 DSC_7388 DSC_7389 DSC_7400 DSC_7402 DSC_7404 DSC_7409 DSC_7418 DSC_7420 DSC_7423 DSC_7426
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności