Wianki 2021
Sobota 26 czerwca była dniem pełnym wrażeń i wydarzeń. Po rozegranym w Ośrodku Sportu i Rekreacji Turnieju Piłki Nożnej, mieszkańcu mogli podziwiać kolejne sportowe zmagania. Tym razem na naszym wspaniałym jeziorze przy akompaniamencie idealnej (choć mało wietrznej) pogody rozegrano regaty organizowane przez Klub Żeglarski Kotwica.
Natomiast tuż po regatach siedziba Klubu Kotwica stała się świadkiem kolejnych niezwykłych wydarzeń. Zjawiły się tam bowiem trzy Rusałki wraz z orszakiem mieszkańców Rogoźna, które zostały powitane przez Burmistrza Romana Szuberskiego, Przewodniczącą Rady Powiatu Renatę Tomaszewską i Sekretarza Klubu Kotwica Paulę Binek. Tym spotkaniem Burmistrz oficjalnie otworzył sezon wakacyjny w naszej gminie życząc wszystkim mieszkańcom zdrowia, pomyślności oraz udanego wypoczynku. Po tym krótkim przemówieniu, Przewodnicząca Rady Powiatu wraz z Sekretarzem Klubu oraz Rusałkami dokonały symbolicznego puszczenia pierwszych wianków w stronę nadpływających łodzi pełnych naszych mieszkańców przybyłych by świętować powitanie lata. Na koniec przybyli mieszkańcy i goście mogli podziwiać paradę łodzi odbywającą się na naszym jeziorze, pobawić w takt żeglarskiej muzyki lub skosztować pyszności w Bistro pod Żaglami.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!