Urząd Miejski w Rogoźnie

W Wigilię Urząd Miejski nieczynny!

Ocena 0/5

 

Urząd Miejski w Rogoźnie informuje,

że dzień 24 grudnia 2020 r. (czwartek)

będzie dniem wolnym od pracy

(w zamian za święto przypadające w sobotę 26 grudnia br., co wynika z uregulowań Kodeksu Pracy).

 

Zwracamy się z prośbą o uwzględnienie powyższej informacji przy planowaniu załatwienia spraw urzędowych w tym dniu. Przepraszamy jednocześnie za ewentualne utrudnienia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności