Urząd Miejski w Rogoźnie

Nowe wyzwania w profilaktyce uzależnień - Konferencja

Ocena 0/5

Wczoraj 21 listopada w Rogozińskim Centrum Kultury odbyła się zorganizowana przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Rogoźnie konferencja na temat: Nowe wyzwania w profilaktyce uzależnień - rola szkoły i społeczności lokalnej w kształtowaniu zdrowych nawyków dzieci i młodzieży. Całość odbyła się pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka, który otworzył konferencję wspominając jak ważna jest prewencja i znajdowanie nowych rozwiązań dotyczących uzależnień wśród dzieci i młodzieży. W trakcie konwencji zgromadzeni mogli wysłuchać wystąpień prelegentów na takie tematy jak: co kształtuje zachowania młodzieży, jakie są strategie interwencyjne czy profilaktyka przemocy i cyberprzemocy, a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych z wykładowcami. W czasie konferencji nastąpiło również wręczenie dyplomów oraz nagród dla dzieci biorących udział w konkursie plakatowym „Dlaczego warto prowadzić zdrowy tryb życia i unikać używek?”.

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności