Urząd Miejski w Rogoźnie

Kolejne odcinki kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy oddane do użytku

Ocena 0/5
Zostały wykonane kolejne nowe odcinki kanalizacji sanitarnej na terenie naszej Gminy, tym razem w ul. Hetmańskiej wraz ze studniami podciśnieniowymi w ul. Słonecznej. Zadanie wykonała Spółka Aquabellis na zlecenie Gminy Rogoźno. Powstające przy tych ulicach nowe domy zostaną w ciągu kilku najbliższych miesięcy przyłączone do powstałej nowej infrastruktury kanalizacyjnej.
 
 
 
 
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności