Jubileusz 100 lat Pani Urszuli
To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.
W dniu 1 stycznia 2024 roku swoje 100 urodziny obchodziła Mieszkanka Rogoźna Pani Urszula Kobylczak. Z tej okazji dnia 2 stycznia Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Izabelą Lüdtke odwiedzili Dostojną Jubilatkę, składając na Jej ręce list gratulacyjny, kwiaty oraz życzenia w imieniu Mieszkańców naszej Gminy.
100 lat to wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy i źródło nadziei, z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jubilatce osoby. Tutaj warto wspomnieć, że Pani Urszula urodziła się w Dąbrówce Ludomskiej, wyszła za mąż 20 grudnia 1945 roku i ma 6 dzieci, liczną grupę wnuków i prawnuków. Spotkanie w gronie najbliższych było wspaniałą okazją do wspomnień. Pani Urszula jest osobą niezwykle sympatyczną i z dużym poczuciem humoru.
Dostojnej Jubilatce życzymy wszelkiej pomyślności oraz kolejnych radosnych lat życia w pełni zdrowia, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!