Urząd Miejski w Rogoźnie

Gmina Rogoźno dołącza do programu „Gmina Przyjazna Seniorom"!

Ocena 0/5

Gmina Rogoźno dołącza do programu „Gmina Przyjazna Seniorom"!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców – szczególnie seniorów oraz osoby wspierające aktywizację osób starszych – na uroczystą Inaugurację Przystąpienia Gminy Rogoźno do Programu, która odbędzie się:

>   20 sierpnia 2025 r. (środa)

>   godz. 13:00

>   Rogozińskie Centrum Kultury (ul. Wojska Polskiego 4, sala widowiskowa)

Podczas wydarzenia zaprezentujemy założenia programu, zaprosimy do udziału w nowych działaniach skierowanych do seniorów, a także wspólnie uczcimy ten ważny krok w kierunku jeszcze bardziej otwartej, aktywnej i wspierającej społeczności.

Odbędzie się również prelekcja pt. „Bezpieczny Senior", poświęcona profilaktyce i bezpieczeństwu osób starszych.

                                                                                                                                            Do zobaczenia!

plakat gmina przyjazna seniorom

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności