Gmina Rogoźno dołącza do programu „Gmina Przyjazna Seniorom"!
Gmina Rogoźno dołącza do programu „Gmina Przyjazna Seniorom"!
Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców – szczególnie seniorów oraz osoby wspierające aktywizację osób starszych – na uroczystą Inaugurację Przystąpienia Gminy Rogoźno do Programu, która odbędzie się:
> 20 sierpnia 2025 r. (środa)
> godz. 13:00
> Rogozińskie Centrum Kultury (ul. Wojska Polskiego 4, sala widowiskowa)
Podczas wydarzenia zaprezentujemy założenia programu, zaprosimy do udziału w nowych działaniach skierowanych do seniorów, a także wspólnie uczcimy ten ważny krok w kierunku jeszcze bardziej otwartej, aktywnej i wspierającej społeczności.
Odbędzie się również prelekcja pt. „Bezpieczny Senior", poświęcona profilaktyce i bezpieczeństwu osób starszych.
Do zobaczenia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!