Dzień Edukacji Narodowej w Rogoźnie
Wczoraj 14 października 2024 roku w Rogozińskim Centrum Kultury odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas wydarzenia Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Jarosław Łatka podziękowali dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty za trud, który wkładają w edukację młodych pokoleń, podkreślając że szkolnictwo to zawsze jeden z priorytetów wśród zadań Gminy Rogoźno.
W trakcie uroczystości nowi mianowani nauczyciele złożyli ślubowanie oraz wręczone zostały nagrody Burmistrza, Nagroda Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, a także medale za Długoletnią Służbę.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!