Urząd Miejski w Rogoźnie

Deklaracje dotyczące Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Ocena 0/5

Przypominamy od 1 lipca każdy właściciel lub zarządca budynku będzie zobowiązany złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Dla budynków istniejących, termin na złożenie deklaracji wynosi  12 miesięcy.

Dla nowo powstałych budynków termin ten będzie wynosił 14 dni. 

https://www.youtube.com/watch?v=ZzRuaq3l4Nk

 

plakat z drewnianym domkiem i tekstem

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności