Deklaracje dotyczące Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków
Przypominamy od 1 lipca każdy właściciel lub zarządca budynku będzie zobowiązany złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.
Dla budynków istniejących, termin na złożenie deklaracji wynosi 12 miesięcy.
Dla nowo powstałych budynków termin ten będzie wynosił 14 dni.
https://www.youtube.com/watch?v=ZzRuaq3l4Nk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!