Urząd Miejski w Rogoźnie

Akcja sadzenia lasu

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w sobotę 13.04.2024r. w godzinach od 9:00 do 13:00 Nadleśnictwo Oborniki organizuje akcję sadzenia lasu dla lokalnej społeczności. Jeśli chcesz posadzić swój kawałek lasu i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu z leśnikami, to nie wahaj się ani chwili. Zapraszamy do udziału i rozmowy przy małym ognisku.  

 

Miejsce sadzenia wskazane jest na załączonej mapie, samochody prosimy zostawiać na parkingu przy wjeździe na Groby Rożnowskie, wzdłuż drogi 178 (sadzenie odbywać się będzie po drugiej stronie ulicy). Miejsce parkingu wskazane jest na mapie pod poniższym linkiem:

https://maps.app.goo.gl/aVcV6Boqi41jC9b49

 

Nadleśnictwo zapewnia sprzęt, sadzonki oraz ognisko. Prowiant we własnym zakresie.

 

Z upoważnienia 

Zastępcy Nadleśniczego ds. rozwoju

Jarosława Batora

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności