Urząd Miejski w Rogoźnie

Strzelanie niepodległościowe

Ocena 0/5

Jak co roku w ramach celebracji Narodowego Święta Niepodległości, rogozińskie Bractwo Kurkowe Rogoża zorganizowało strzelanie niepodległościowe. W czasie spotkania rozegrano turniej niepodległościowy podczas którego pierwsze miejsce zajął Paweł Wojciechowski, drugie Jarosław Łatka a trzecie Gustaw Wańkowicz. Następnie odbył się turniej strzelecki, którego zwycięzcą okazał się Jarosław Łatka, a na podium znaleźli się Paweł Wojciechowski oraz Gracjan Jeran. Na zakończenie przystąpiono do tradycyjnego strzelania do kura - symbolicznego kura ustrzelił Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek, a na kolejnych miejscach znaleźli się Jan Stępień i Gustaw Wańkowicz.
 

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności