Urząd Miejski w Rogoźnie

15-lecia Kapeli Tu-My z Doliny Wełny

Ocena 0/5

W niedzielę 19 maja w Parku w Gościejewie odbyły się uroczyste obchody 15-lecia istnienia Kapeli Tu-My z Doliny Wełny. Na uroczystość przybył Burmistrz Rogoźna Pan Łukasz Zaranek, który wręczył członkom zespołu pamiątkowy dyplom oraz podziękował za szerzenie kultury i muzyki z naszej małej ojczyny.

Podczas jubileuszy wystąpił również Zespół śpiewaczy „Rożnowianie”, Zespół Śpiewaczy „Gościnianka”, Duet „Dziadek i Wnuk” a także Zespół Śpiewaczy „Lubaszanka” oraz Łękneńska Kapela Biesiadna.

W trakcie występów wszyscy zgromadzeni mieli okazję do miłej zabawy w muzycznej atmosferze.

Galeria zdjęć

436627638_933035985286444_1804352924749354782_n 441162232_1791337391650430_8501270127161770133_n 441656265_918333050091293_6362718649913985457_n 441885529_345067631584411_5625974040624109118_n 441927185_393201953722441_910521507027522641_n 441940614_1391294801531480_5719075859285218827_n 441963830_368669092874723_5785417936100487887_n 441965207_441295048500966_2422999131589773921_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności