15-lecia Kapeli Tu-My z Doliny Wełny
W niedzielę 19 maja w Parku w Gościejewie odbyły się uroczyste obchody 15-lecia istnienia Kapeli Tu-My z Doliny Wełny. Na uroczystość przybył Burmistrz Rogoźna Pan Łukasz Zaranek, który wręczył członkom zespołu pamiątkowy dyplom oraz podziękował za szerzenie kultury i muzyki z naszej małej ojczyny.
Podczas jubileuszy wystąpił również Zespół śpiewaczy „Rożnowianie”, Zespół Śpiewaczy „Gościnianka”, Duet „Dziadek i Wnuk” a także Zespół Śpiewaczy „Lubaszanka” oraz Łękneńska Kapela Biesiadna.
W trakcie występów wszyscy zgromadzeni mieli okazję do miłej zabawy w muzycznej atmosferze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!