Złap spis w gminie
Zapraszamy do kolejnego konkursu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego - po ulicach naszej gminy będzie jeżdził samochód z naklejką Spisu, jeśli go zauważysz, zrób zdjęcie, a następnie wyślij na podany na plakacie adres. Czekają atrakcyjne nagrody!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!