Urząd Miejski w Rogoźnie

Zaproszenie na bezpłatny wyjazd na Targi VIVA SENIORZY! 

Ocena 0/5

 Burmistrz Rogoźna zaprasza Seniorów 60+ na bezpłatny wyjazd na Targi VIVA SENIORZY! 

10 października 2025 r. (piątek) odbędzie się wyjazd na Targi „Viva Seniorzy!” w Poznaniu (godz. 10:00–17:00).
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Izabela Trojanowska.

Udział w wydarzeniu oraz bilety wstępu są bezpłatne, wyżywienie we własnym zakresie.
 Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy w Centrum Wsparcia Seniora, ul. Kościuszki 41 w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 10:00–14:00 lub pod tel. 785 009 460 Małgorzata Kaniewska.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności