Urząd Miejski w Rogoźnie

Zapraszamy na kolejny Rogozińskiego Pikniku Seniora

Ocena 0/5

Drodzy Seniorzy!
Przed nami kolejna odsłona Rogozińskiego Pikniku Seniora i już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Widzimy się 19 czerwca 2026 r. w godz. 15:00–21:30 na terenie KOMSPORT-u – dawnego OSiR-u w Rogoźnie (ul. Za Jeziorem 40).

Czeka na Państwa pełne pozytywnej energii popołudnie – nie zabraknie muzyki, tańców, rozmów przy kawie oraz wielu atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o Seniorach. Jak co roku zadbaliśmy również o bezpłatny poczęstunek i miłą, integracyjną atmosferę.

Przygotowane zostały już trasy transportu dla mieszkańców terenów wiejskich. Informacje dotyczące przejazdów na trasie miejskiej przekażemy w późniejszym terminie – obecnie oczekujemy na szczegóły organizacji ruchu w związku z remontem ul. Wojska Polskiego.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na plakacie wydarzenia.

Do zobaczenia podczas Rogozińskiego Pikniku Seniora!

Galeria zdjęć

704427214_949675494364877_1206997646640868771_n 704468020_949675557698204_3190309315690577085_n 705306009_949675507698209_8743134430680847325_n 703247455_949675514364875_4026756567332711609_n PIKNIK SENIORA26
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności