Urząd Miejski w Rogoźnie

Zakończenie roku akademickiego 2021/2022 w Rogozińskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Ocena 0/5

Słuchacze Rogozińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli dziś wakacje. Wyjątkowym koncertem Jakuba Herforta rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2021/2022. Jak podkreśliła Prezes RUTW Krystyna Gromanowska, to już siódmy rok działalności uniwersytetu w Rogoźnie. Wręczono dyplomy i podziękowana dla słuchaczy oraz osób zaangażowanych w działania i pracę RUTW. Podczas krótkiego wystąpienia burmistrz Roman Szuberski wyraził radość z aktywności naszych "studentów", pogratulował wszystkim zapału oraz życzył udanych wakacji. Wszystkim słuchaczom Rogozińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku życzymy udanego wypoczynku i wielu wspomnień z wakacji.

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności