"Żaden dzień się nie powtórzy" w konkursie recytatorskim
"Żaden dzień się nie powtórzy" to tytuł konkursu recytatorskiego wierszy Wisławy Szymborskiej, który odbył się w piątek 8 grudnia 2023 roku pod patronatem Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego, a został zorganizowany przez Rogozińskie Centrum Kultury i Urząd Miasta. W konkursie wzięło udział 53 uczestników ze szkół z terenu gminy. Jury w składzie: Ewa Zalejarz, Anna Nowicka i Barbara Kaniewska przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III, klasy IV - VI i klasy VII - VIII.
W kategorii klas I - III pierwsze miejsce zajął Julian Krug, drugie miejsce Franciszek Szewczyk, a trzecie Wojciech Karólski.
W kategorii klas IV - VI pierwsze miejsce zajęła Iga Maria Ruks, drugie Agata Strzelewicz, a trzecie Adam Czubak.
W ostatniej kategorii - klas VII - VIII pierwsze miejsce zajęła Martyna Czubak, drugie Wojciech Walich, a trzecie Martyna Citar.
Zwycięzcom GRATULUJEMY !!!
Miłą niespodziankę przygotowały uczennice Zespołu Szkół w Parkowie prezentując zabawne lepieje, czyli dwuwersowe, humorystyczne liryki.
Autor: RCK Rogoźno

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!