Urząd Miejski w Rogoźnie

XXVIII Ognisko pod dębem Przemysł II

Ocena 0/5

Zapraszamy Państwa do Marlewa, gdzie pod starym, potężnym dębem “Przemysł II” już po raz dwudziesty ósmy spotkają się miłośnicy historii związanej z patronem naszego miasta Przemysłem II. Lokalna legenda mówi, że właśnie pod tym dębem w dniu 8 lutego 1296 roku ranny Przemysł II stracił życie. Serdecznie zapraszamy!

XXVIII_Ognisko
XXVIII Ognisko pod dębem Przemysł II

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności