Urząd Miejski w Rogoźnie

Wizyta uczniów z Gościejewa

Ocena 0/5

28 maja 2024 roku Urząd Miejski w Rogoźnie odwiedzili uczniowie z klas ósmych Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Gościejewie. Podczas spotkania Burmistrz Rogoźna Pan Łukasz Zaranek oraz Sekretarz Gminy Rogoźno Pan Marek Jagoda opowiedzieli o tym jak działa i funkcjonuje Urząd Miejski oraz Gmina Rogoźno, a także odpowiedzieli na pytania o pracę Burmistrza i Urzędników. Uczniowie mogli również zapoznać się z działalnością Urzędu Stanu Cywilnego oraz Straży Miejskiej, a na koniec otrzymali drobne upominki i zapozowali do pamiątkowego zdjęcia.

Galeria zdjęć

DSC_2758 DSC_2759 DSC_2769
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności