Urząd Miejski w Rogoźnie

V Konferencja - Ochrona Wód

Ocena 0/5

Wczoraj, 2 września 2025 roku w miejscowości Nowy Młyn w gminie Rogoźno odbyła się V Konferencja Ochrona Wód, będąca inicjatywą Pana Przemysława Benz oraz organizacji pozarządowych: Stowarzyszenie Jezioro Rogozińskie, Stowarzyszenie Aplaga, Stowarzyszenie Jezior Kórnickich oraz gospodarza Port Nowy Młyn. Wydarzenie zostało objęte patronatem i wsparciem finansowym przez Gminę Rogoźno.

Bogaty program konferencji został otwarty wystąpieniem Burmistrza Łukasza Zaranka.

Program został skomponowany z wartościowych i interesujących referatów, które w sposób przekrojowy i interdyscyplinarny traktowały tematy związane z czystością i ochroną wód w różnych kontekstach zarówno biologicznych, środowiskowych, organizacyjnych i społecznych. Prezentowano stanowiska zarówno z perspektywy jednostek samorządu, Organizacji Pozarządowych, Rządowych, państwowych agend, inspekcji i straży, jak i mieszkańców, obywateli i użytkowników zarówno w ujęciu gospodarczym jak i turystyczno-rekreacyjnym.
 

W załącznikach dostępna są do pobrania agenda konferencji oraz abstrakty wystąpień.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności