Urząd Miejski w Rogoźnie

Uwaga! Od 26.11 zmiana aplikacji dot. Obornickiej komunikacji

Ocena 0/5

Komunikacja gminna Oborniki informuje, że od 26 listopada (wtorek) zakup biletów jednorazowych  oraz miesięcznych przez aplikację mobilną możliwy będzie wyłącznie przez aplikację moBILET.

Ponadto wszystkie bilety (poza miesięcznymi) zakupione przez aplikację mPay od 26 listopada tracą ważność. Bilety miesięczne zachowują ważność do 30 listopada.

https://mobilet.eu/pl/uslugi/komunikacja-miejska/

Oczywiście nadal można zakupić bilety u kierowców.

 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności